KURUMSAL

Fatih Otomasyon kurulduğu 1999 yılından beri dünyanın lider markalarını Türkiye endüstrisinin hizmetine sunmaktadır.

Firmamız sadece malzeme tedarikçisi konumunda olmayıp aynı zamanda çözüm ortağınızdır. Uygun ürün seçimi , firmamızın en çok üzerinde durduğu konulardan biridir. Endüstride , makinalarda kullanılacak bir ürün seçimi tahminlere ve deneme & yanılma metoduna bırakılamaz.
Bu seçim ciddi bir bilgi gerektirir.yetişmiş ve tecrübeli kadromuz bu konuda sizlere en iyi desteği sağlamaktadır.

Endüstrideki ve işletmelerdeki seri üretimi desteklemek için standard olarak birçok ürünü stoğumuzda bulundurmaktayız. Ayrıca satış sonrası teknik destek vazgeçilmez prensibimizdir. Temsilciliğini yaptığımız firmaların da desteği ile her zaman eğitime , işimize en iyi yapmaya , müşteri memnuniyetine odaklanmış bulunmaktayız.

Türkiye Temsilcisi Olduğumuz Şirketler

Merobel SA ( Fransa )

Elektromanyetik fren ve kavramalar, dijital gergi kontrol Sistemleri, manyetik tork sınırlayıcı, ultrasonik çap sensörü, load cell

Svecom PE Srl ( İtalya - Türkiye )

Pnömatik bobin şaftları (havalı mil), bobin adaptörleri (chuck), kilitli yataklamalar (safety chuck), bobin ve şaft taşıma sistemleri, friksiyon şaftlar.

FMS AG ( İsviçre )

Kenar kontrol sistemleri, load cell, kablo ve tel için load cell, ultrasonik ve optik çatal sensörler, çizgi sensörleri, konveyör bant dinamik ağırlık ölçüm sistemleri.

Redex SA ( Fransa )

Vitesli dişli kutuları, servo dişli kutuları, planet redüktörler, hasas kremayer tahrik sistemleri, diferansiyel fazör dişli kutuları, özel düşük boşluklu-boşluksuz dişli sistemleri.

Pnömatik Fren – Elektromanyetik Fren – Döner Bağlantı – Gergi Kontrol – Kenar kontrol – Load Cell – Havalı Şaft – Travers – Dişli Kutuları – Planet Redüktör – Swivel Joint – Bobin ve Şaft Taşıma Sistemleri – Kilitli Yataklama – Chuck – Kremayer Sistemleri – Diferansiyel Dişli Kutuları – Hidrolik Fren – Tansiyon Kontrol Cihazı – Tansiyon Kontrol Sistemi – Friksiyon Şaft – Ultrasonik Sensör – Tork Sensörü – Elektromanyetik Tozlu Tip Kavramalar – Elektromanyetik Tozlu Tip Frenler – Yük Hücresi – Kuvvet Sensörü – Step Motorlu Kenar Kontrol Sistemi – Tel Büküm Makinası – Ac Motor ile Tansiyon Kontrol – Test Sistemi Uygulaması – Vinç Freni Uygulaması – Deri Makinası Uygulaması – Kağıt Çözgü Uygulaması – Ara Çekici Tansiyon Kontrol Uygulaması – Dijital Tansiyon Kontrol Uygulaması – Catep – Bobin Taşıma Aracı – Bobin Çevirici – Etiket Baskı Kenar Kontrol Uygulaması – Konveyör Bant Hareketli Ağırlık Okuma Sistemi – Yuvarlak Bıçaklar – Pnömatik Bıçak Tutucular – Dilimleme Sistemleri